O NAS

Czy wiesz, że jakość obsługi jest dla Nas najważniejsza?! Zobacz opinie o Nas:) Lub przeczytaj czym dla Nas jest obsługa klienta:)

Kilka słów o nas…

Każdy posiada marzenie o własnym domu. Jest jedna rzecz, która ogranicza go w spełnieniu tych marzeń… są to wysokie koszty budowy domów!

Nasza praktyka związana z projektowaniem, budową oraz optymalizacją kosztów pozwoliła na opracowanie najlepszych rozwiązań.

Oprócz gotowych projektów jakie znajdziecie u Nas możecie nam zlecić również opracowanie indywidualnego projektu domu.

Wiemy jak ważne jest dostosowanie projektu do założonego budżetu. Do każdego projektu stworzyliśmy przedmiar robót do wykonania. Z takim przedmiarem łatwo otrzymasz wycenę na budowę od każdej firmy budowlanej zlokalizowanej w Twojej okolicy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

MISJA FIRMY:

Projektujemy domy tanie w budowie. Dążymy do optymalizacji kosztów budowy. Chcemy zapewnić aby każdy mógł zrealizować marzenie o własnym domu!

WIZJA FIRMY:

Być liderem w dostarczaniu zoptymalizowanej pod względem kosztowym dokumentacji projektowej. Przemyślany projekt to oszczędności na budowie!

 

CEO PROJEKTYMAŁYCHDOMOW.COM.PL

Jestem projektantem, konstruktorem, blogerem a zarazem twórcą strony Projektów Małych Domów. Już po liceum rozpocząłem swoją przygodę z budownictwem, kontynuując ją podczas studiów oraz  praktykując ją podczas: pracy w Państwowym Nadzorze Budowlanym, biurze projektowym, na budowie oraz przy realizacji projektów deweloperskich. Brak orientacji oraz problemy inwestorów z zaplanowaniem realnych kosztów budowy skłoniły mnie do założenia marki PROJEKTYMALYCHDOMOW.COM.PL zajmującej się opracowaniem tanich w budowie domów dla rodzin od 2 osób do 2+3. Oczywiście zajmuję się również opracowywaniem indywidualnych rozwiązań, zgodnie z życzeniami klientów – każdorazowo starając się by stworzony przeze mnie projekt był  nie tylko  praktyczny, atrakcyjny wizualnie ale i ekonomiczny.  Moje wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa oparte m.in.na rozmowach z klientami, doświadczonymi kolegami z branży, wykonywanymi projektami, pracami na budowie, analizowaniu i porównywaniu cen pozwoliło mi jednak na wysnucie wniosku, że wiele osób korzysta z gotowych rozwiązań, projektów budowlanych (często z drobnymi modyfikacjami) idąc na przeciw oczekiwaniom postanowiłem stworzyć projekty na każdą kieszeń. Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą.

Zapraszam do kontaktu Adrian Jochymczyk.

biuro architektoniczne kraków

Moje biuro architektoniczne zaprojektuje dla Ciebie idealny dom. Gotowe projekty domów oraz projekty indywidualne możesz w każdej chwili ze mną skonsultować.