gotowy projekt domu parterowego

Gotowy projekt domu parterowego

Gotowy projekt domu parterowego cechuje się zwykle większa powierzchnia  lecz niższą zabudowa. Gotowy projekt domu to idealne rozwiązanie dla małżeństw z małymi dziećmi oraz seniorów i osób niepełnosprawnych, ponieważ brak schodów będzie znacznym ułatwieniem podczas codziennych czynności. W konsekwencji często koszt inwestycji jest znacznie niższy. Dodatkowo gotowy projekt domu to również szerokie możliwości scalenia kompozycyjnego z otaczającym go ogrodem. Praktycznie każde pomieszczenie może zostać wyposażone w bezpośrednie wyjście na działkę, zaś sam budynek rzuca niewielki cień na ogród, co znacznie ułatwia dobór i pielęgnacje roślin.

Gotowy projekt domu parterowego –niższy koszt budowy

Gotowy projekt domu parterowego wbrew powszechnej opinii może powstać nawet na wąskiej działce. Aby tak się stało nasi projektanci analizują każdy centymetr projektowanej przestrzeni, zapewniając jej maksymalne pod katem ergonomicznym i ekonomicznym wykorzystanie.
Pierwszym przykładem jest gotowy projekt domu PMD 04. Jego nowoczesna kubatura oraz dwuspadowy dach idealnie wpiszą się nawet na wąska działkę, zaś koszt budowy stanu deweloperskiego jest zaskakująco niski. Na wyjątkową uwagę zasługuje również tani w budowie gotowy projekt domu PMD 01, do którego budowy inwestor będzie potrzebował mniej niż 100 tys. zł. Murowana konstrukcja, dwuspadowy dach oraz 4 pokoje stanowią o jego nie tylko ekonomicznym, ale i praktycznym aspekcie

Aspekty praktyczne

Gotowy projekt domu to nie tylko wszechstronne wzornictwo, ale również funkcjonalny aspekt. Wbrew powszechnemu przekonaniu, iż domy parterowe wymagają dużej działki nie dając przy tym dużej powierzchni domu, pokazujemy iż mogą powstać nawet na wąskiej działce, ale i być znacznie bardziej praktyczne. Ultranowoczesny gotowy projekt domu PMD 03 składa się nie tylko z trzech pokoi, dwóch łazienek oraz przestronnego salonu z jadalnią. Projekt ten daje szerokie możliwości aranżacji, dzięki dużym i przestronnym wnętrzom. Gotowy projekt domu PMD 02 zapewnia idealne oświetlenie wnętrza z otwarta kuchnią, jadalnią oraz salonem.

Dziś udowodniliśmy, iż gotowy projekt domu parterowego może powstać nawet na wąskiej działce i być równie praktyczny jak domy piętrowe czy tez z użytkowym poddaszem. Dodatkowo będzie on idealnym rozwiązaniem dla seniorów, rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, dzięki rezygnacji ze schodów, codzienne czynności nie będą przysparzać problemów.

Similar Posts